Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Актуальні проблеми економіки та управління?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

-        Статті приймаються українською, англійською та російською (для іноземних студентів) мовами.

-        Статті виконуються відповідно до вимог (див. додаток). Усі зазначені підпункти в статті мають бути присутні та виділені жирним шрифтом.

-        Обсяг статті не менше 5 та не більше 10 сторінок. Статті подаються у електронному вигляді та здаються відповідальному за наукову роботу кафедри.

-        Разом з роздрукованим текстом статті подаються відомості про молодого вченого та наукового керівника.

-        Текст статті набирається у тестовому редакторі Microsoft Word. Шрифт – Times New Roman Cyr, 14 пт. Таблиці виконувати 12 шрифтом. Поля дзеркальні; верхнє і внутрішнє –2,5 см., зовнішнє –1,8 см., нижнє –3,5 см. Інтервал одинарний. Графіки та рисунки виконувати вмонтованими засобами Word, посилання у тексті обов’язкове.

-        Паперовий варіант статті підписується авторами на першій сторінці біля прізвища.

-        Структура: УДК, автори (для наукового керівника: наукова ступінь, вчене звання), назва статті, анотація, ключові слова, вступ (постановка проблеми, її зв’язок з останніми дослідженнями та публікаціями, науковими і практичними завданнями, обґрунтування актуальності дослідження), постановка задачі (сформовані цілі дослідження), методологія (короткий перелік і обґрунтування методологічної бази дослідження, використаних методів, математичного апарату, алгоритмів і програмного забезпечення), основні результати дослідження (наукова новизна, практичне значення), висновки (наукова новизна, теоретичне та практичне значення результатів дослідження, перспективи подальших наукових розробок за даним напрямом, рекомендація щодо використання).

-        Термін подачі статей – до 01 лютого кожного року.

-        Назва файлу з електронною версією статті повинна збігатися з прізвищем першого автора. Бажано мати декілька ідентичних копій файлу статті.

-        Окремо додається файл с даними про автора. Назва файлу: data_(прізвище першого автора).

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  2. Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  3. Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  4. Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).

Положення про авторські права